Hakkımızda

1983 yılında fotoğraf ve video ürünlerinin satışını yapan bir "perakende satış mağazası" olarak sektördeki yerimizi aldık. Kısa zamanda çok yol aştık ve 1990-2011 yılları arasında Canon foto- video ürünlerinin Türkiye Temsilciliği'ni üstlendik.Halen Canon yetkili servis ve foto bayi kanalı satış sorumluluğunu ve ana dağıtımını yürütmekteyiz. Aynı zamanda Panasonic  Foto Video Ürünlerinin Türkiye Mümessiliği’ni yürütmekteyiz,.Bunların yanında CINEMATICS,HAHNEL,DÖRR,CRUMPLER VE MİA Markalarının 2010 yılından itibaren Türkiye Mümessilliğini yürütmekteyiz,

Bugüne dek daima, başarıya giden yolun dürüst çalışmaktan geçtiği felsefesi ve sektöründe lider bir dünya markası olan Canon'u ülkemizde en iyi şekilde temsil etmenin sorumluluğu ile çalıştık. Bundan sonra da, aynı anlayışla fotoğrafçılık sektörünün hizmetinde olacağız. 

Bu bilinç ve sorumluluk ile Erkayalar olarak ufkumuzu genişletmek, daha büyük başarılara ulaşmak için doğrunun ve bilginin yolunda ilerliyoruz. Hiç durmadan çalışıyor, zaman içinde gerek kurumsal yapımızdaki yenilenmeler, gerekse aileye katılan yeni ürün grupları ile kendimizi yeniliyoruz. Öte yandan sektörle ilgili pek çok aksesuar markasının ülkemizdeki temsilciliğini sürdürerek, fotoğrafçılık dünyasının gereksinim duyacağı her türlü ekipmanla soru ve talepleri karşılamayı hedefliyoruz. 

Erkayalar olarak kendimizi bir temsilci firma olmanın ötesinde, bir teknoloji şirketi olarak görüyoruz. Bu nedenle sektöre ilişkin teknik donanımı olduğu kadar teknoloji dünyasındaki bilgileri, yenilikleri de ülkemize taşımak ve fotoğraf dostları ile paylaşmakla yükümlü hissediyoruz. Sektörde yer almanın sektör için çalışmak ve iyi işler yapmakla mümkün olacağına inanıyor, çalışma ve yatırımlarımızı bu düşünceden hareketle sürdürüyoruz. 

Bir yanda fotoğraf dünyasına ilişkin pek çok değerli proje ve yayın organına destek verirken diğer yanda kendi adımıza geliştirdiğimiz özgün projelere de imza atmaya devam ediyoruz.


İlkini 2002 yılında İzmir'de hizmete açtığımız ve şimdiye dek birbirinden değerli pek çok fotoğraf sanatçısına ve sergisine sahipliği yapan İzmir'in ilk ve tek fotoğraf galerisi Erkayalar - Canon Sanat Galerisi projemizi Türkiye'nin farklı şehirlerinde hayata geçirmek üzere çalışıyoruz, çalışıyoruz. 

Bayi ağımız ve saha yapılanmamız... 

Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti genelinde 400'ü aşkın bayimiz ile geniş bir coğrafik alanda, büyük bir aile olarak fotoğraf dostlarının her an her yerde kolayca ulaşabileceği bir bayi ağına sahibiz. 

Merkez Ofisimiz İstanbul, Sirkeci'de olmak üzere, merkeze bağlı Akmerkez (İstanbul) Prestige Foto-Center ve , Ankara, Trabzon'da bulunan bölge temsilciliklerimizde toplam 52 personel ile hizmet veriyoruz. 

Sirkeci Merkez Ofis'te satış sonrası hizmet ekibi ve tam donanımlı servis departmanı ile Canon foto-video ürünlerinize ilişkin soru ve sorunlarınıza çözüm sunuyoruz. Müşterilerimizi sonrasında doğru noktalarda yetkin kişilerden servis ve bakım hizmeti almak konusunda uyarmayı görevimiz olarak görüyoruz. 

Teknoloji hiç durmadan ilerliyor, yeniliklerin arkası kesilmiyor. Biz sizler için onu izlemeye devam edeceğiz. Güzel günlerde yenilenmeyi paylaşmak üzere sizlerle olmak dileğiyle…